Muazz Grup A.Ş Olarak,  doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarla mutfak ve mobilya sektöründe kökleşmiş örnek bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Özellikle mutfak ve mobilya konusunda uzmanlaşmış ve insana, doğaya duyarlı tutumu, modernizeyi geleneksel mimariyle buluşturan ve standartları zorlayan yenilikçi yaklaşımı, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle Muazz Grup alanında büyük saygınlık kazanarak güvenin simgesi haline gelmiştir. Bodrum un yeni yüzü Avrupa’ nın bir numarası 100 yıllık geçmişiyle Nolte Mutfak ile birlikte bir ilke daha imza atarak yüzlerce model, yüzlerce proje ye hayat vermenin mutluluğunu yaşamanın huzur ve gururu içindeyiz. Bodrum’un her noktasına ulaşarak yine yeniden ilkesi ile  cesur adımlarla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da faaliyet göstermeye her alanda, başarıyı yakalamaya devam edeceğiz. Rakamlar la Nolte;750.000.000 € ciro yıllık1.000.000 m2 üzerinde üretim alanı20.000 dünya çapında perakende noktaları3.400 yetenekli personeli50 ülkeye ihracat (tüm kıtalara)Muazz Grup inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda % 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonraki hizmetleri için de yine %100 müşteri memnuniyeti güvencesini vermektedir.VİZYONUMUZ

  • Müşteri  hizmetleri ve ilişkileri yönetimini ve altyapımızı sürekli geliştirmek.
  • Sektörümüzle bağlantılı yeniliklere ve gelişmelere açık olmak.
  • Hizmet vermekte olduğumuz toplumda güveni ve saygınlığı temsil eden geleneğimizi sürdürmek. Türkiye de ithal mutfak pazarında lider olmak.

MİSYONUMUZİnsan hayatını kolaylaştıran ürünleri mükemmel hizmet ve kalite anlayışı ile sunmak,bununla birlikte kusursuz müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.